Обмін та повернення ☛☚

Законом України «Про захист прав споживачів» передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар. Обмін можливий протягом 14 днів. Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну та поверненню. Товари, що входять до цього переліку, реалізуються на нашому сайті. До таких товарів відносяться: парфумерно-косметичні вироби, предмети сангігієни та зубні щітки.

 

  • Якщо при отриманні посилка в неналежному стані (коробка розірвана, вміст відсутній, або лежить щось не те), не забирайте посилку, не платіть за її доставлення. Зафіксуйте ситуацію на фото чи відео, безпосередньо у відділенні пошти, та зв'яжіться зі мною. Товар буде висланий вам повторно. Після цього вам буде надана консультація з приводу можливих подальших дій (за вашим бажанням).
  • Ми не несемо відповідальності за посилки цілісність яких не була перевірена при отримані у відділені пошти. Будь ласка, перевіряйте свої посилки в присутності працівника пошти у вашому відділені.
  • Якщо ви маєте будь-які запитання стосовно обміну та повернення, напишіть на нашу пошту eco@vapa.com.ua або в Instagram Кожну ситуацію ми розглядаємо індивідуально, та відписуємо дуже швидко.